De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Spannende romans

Artikelen 1 tot 25 van 188 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. De complete Kronieken van Narnia

    C.S. Lewis

    Genre: Spannende romans

    Het boek 'De complete Kronieken van Narnia' van C.S. Lewis is een klassiek fantasyverhaal. Meer info
  2. Het lot van koningen

    Mark Stibbe

    Genre: Spannende romans

    1793. Als de terreur zijn schaduw begint af te werpen over Frankrijk steekt Thomas Pryce, de nieuwe pastor van Deal, het Kanaal over om de vermiste ouders van zijn Franse vrouw te vinden. Meer info
  3. De Cock en de zwarte weduwe (deel 84)

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    ‘De Cock en de zwarte weduwe’, deel 84 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. De Cock is op Zorgvlied voor de begrafenis van Cor Huidekooper, een vroegere collega. Iedereen, ook de verse weduwe, is verbaasd als er bij het afscheid een jonge vrouw naar voren stapt en als eerste een rode roos op de kist laat vallen. Meer info
  4. Furie van de valk

    Wilbur Smith

    Genre: Spannende romans

    Tijdens de bloedige tijd van de kolonisten bieden de diamantmijnen van Rhodesië velen een kans hun dromen te vervullen. Zouga ziet zijn succes te midden van de mooie natuur en goudvlaktes in het Noorden al voor zich. Meer info
  5. Wereld

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

    Het derde en laatste deel in de trilogie over de zoektocht naar het ontstaan van de mensheid, voor de lezers van Michael Crichton, Dan Brown en Lee Child Noord-Marokko. Dokter Kate Warner wist het virus te verslaan dat onvoorstelbaar veel mensenlevens had kunnen kosten, en dacht ook zichzelf te hebben genezen. Meer info

  6. Bedrog

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    Rechercheur moordzaken Ollie Chandler heeft het allemaal gezien. Hij heeft meer gedaan dan hij wil toegeven. Meer info
  7. Vloek van abel frye

    F. Peretti

    Genre: Spannende romans

    Je hoeft niet te proberen hen te herkennen... want zij zijn degenen die je niet kunt vinden. Meer info
  8. Stormdreiging

    R. Gutteridge

    Genre: Spannende romans

    Een mysterieuze moordzaak…Een leven dat totaal ui de hand dreigt te lopen…Een groeiende stapel bewijs tegen een onschuldige man…Als Mick kline wakker wordt in de lege flat van een vrouw die hij nauwelijks kent, kan hij niet vermoeden dat zijn leven op het punt staat in te storten.Plotseling is hij hoofdverdachte in een moordzaak, en het lijkt erop dat zijn broer, van wie hij totaal vervreemd is geraakt, zijn enige hoop op redding is. Als Mick op de loop gaat voor de politie – en voor zijn verleden – ontdekt hij hoe onzeker en gevaarlijk het leven als voortvluchtige is. Meer info
  9. Neptunus midprice

    Johan Klein Haneveld

    Genre: Spannende verhalen

    Zo veel rampspoed in zo korte tijd, dat kan geen toeval zijn In het jaar 2143 vertrekken negen enthousiaste astronauten naar Neptunus om deze mysterieuze blauwe planeet te onderzoeken. De Westerse Ruimte Organisatie heeft echter reden te geloven dat de missie van binnenuit in gevaar zal worden gebracht en heeft daarom rechercheur Carl Lindsey aan de bemanning toegevoegd. Meer info
  10. Bezoeking

    F. Peretti

    Genre: Spannende romans

    Een huilend kruisbeeld
    Verschijningen van engelen
    Afbeeldingen van de messias in de lucht

    Nooit gebeurt er eens iets interessants in Antioch, een klein landbouwstadje ten oosten van Washington. Maar dan... Meer info
  11. Deadline

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    'Ik kan niet stoppen!'

    Doc drukte Jake bijna plat, toen hij de suburban met een scherpe boog naar rechts draaide. De auto reed dwars door een telefoonpaal en een reclamebord en vloog op een metershoge muur af.
    Ergens tussen het weerklinken van Docs laatste gil en het misselijkmakende geluid van buigend metaal, verloor Jake het bewustzijn. Meer info
  12. Licht door de duisternis

    F. Peretti

    Genre: Spannende romans

    Het begint allemaal in Bacon's Corner, een kleine boerengemeenschap ver van de bewoonde wereld...Een poging tot moord, een persoonsverwisseling - per ongeluk of opgezet? - en een meedogenloze rechtszaak tegen een christelijke school die toch al in de problemen zit. Meer info
  13. Dwaling

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

    'Sommige mensen hebben hem afgebrand. Compleet afgeschreven. Zijn ex-vrouw is een van hen. En deze groep zal hem bepaald niet met open armen ontvangen. Die mensen zullen nooit voor honderd procent van zijn onschuld overtuigd raken. Meer info
  14. In de ban van de ring 2 de twee torens

    J.R.R. Tolkien

    Genre: Spannende romans

    De trilogie In de Ban van de Ring vormt de grondslag voor de moderne fantastische literatuur en wordt dikwijls genoemd als het beste boek van de twintigste eeuw. J.R.R. Meer info
  15. Koud spoor

    Dee Henderson

    Genre: Spannende romans

    Koud spoor' van Dee Henderson is het tweede deel in de serie over cold case detective Evie Blackwell.Evie Blackwell gaat deel uitmaken van een prestigieuze taskforce, en de druk om te presteren is hoog. De taskforce is gericht op het traceren van langdurig vermiste personen. Meer info
  16. Messias van Blauwe Sluis

    Hendrik Jan Korterink

    Genre: Spannende romans

    Een bijzondere tak van criminaliteit is dodelijke godsdienstwaanzin: moordenaars op zwarte kousen. In Nederland zijn er drie van deze zaken geweest waarin de overeenkomsten opmerkelijk zijn en de gevolgen gruwelijk. In februari 1900 vermoordt de boer Mettinus Scherff (de Messias van Blauwe Sluis) zijn knecht Jan Brenkman. Meer info
  17. The Princess and the Goblin

    George MacDonald

    Genre: Populaire romans

  18. Keerzijde

    Michael Connelly

    Genre: Spannende romans

    'De beste thrillerschrijver van allemaal.' Algemeen Dagblad Harry Bosch is de nieuwste privédetective van Californië. Hij maakt geen reclame, heeft geen kantoor, en is zeer kieskeurig. Maar zijn meer dan dertig jaar ervaring bij de LAPD, de Los Angeles Police Department, zegt genoeg. Meer info

  19. Verboden geweld

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

    Fons heft zijn knuppel op. 'Verdwijnen! Nu!' De twee jongens deinzen achteruit, tot buiten zijn bereik, maar ze gaan niet weg. 'Dit is jouw straat niet,' roept een van de twee. Hij is atletisch gebouwd en draagt een zwarte trui. 'Wij hebben hier evenveel rechten als jij.' 'Jullie vernielen mijn tuin!' 'Een paar rottige plantjes,' antwoordt de lange verachtelijk. Meer info
  20. Naderende storm

    Jordan, Robert; Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

    De Naderende Storm is het twaalfde deel van de klassieke fantasy-cyclus Het Rad des Tijds van Robert Jordan. Een epos van maar liefst 14 delen waarmee Jordan miljoenen lezers over de hele wereld heeft weten te bereiken. Meer info
  21. Reisgenoten

    J.R.R. Tolkien

    Genre: Spannende romans

  22. Cock 6 en de dode harlekijn

    A.C. Baantjer

    Genre: Spannende romans

    Een moord, in feite een dubbele moord, gepleegd in een goed bekend staand Amsterdams hotel. Rechercheur De Cock, in een nachtelijk gesprek met de moordenaar, doet alles wat hij kan om te voorkomen dat deze zich aangeeft. Meer info
  23. Komt een vrouw bij de hacker

    Maria Genova

    Genre: Spannende romans

    'Het begon met een rekeningafschrift dat uit mijn brievenbus is gehengeld. Toen is er een bankpasje aangevraagd en daarna is mijn rekening geplunderd. Meer info
  24. Dagboek van een getuige

    Astrid Holleeder

    Genre: Spannende romans

    Na het verpletterende - en megasuccesvolle - boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van een getuige. Waar Judas het verhaal is over de beslissing om te getuigen tegen haar broer Willem Holleeder, gaat Dagboek van een getuige over de consequenties van die ingrijpende beslissing. Meer info

  25. Cock 81 en een duivels dilemma

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    Deel 81 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Het is een grijze, druilerige dag, maar De Cock laat zijn humeur er niet door verpesten. Meer info
Artikelen 1 tot 25 van 188 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5