De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Spannende romans

Artikelen 1 tot 25 van 190 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. De complete Kronieken van Narnia

    C.S. Lewis

    Genre: Spannende romans

    Het boek 'De complete Kronieken van Narnia' van C.S. Lewis is een klassiek fantasyverhaal. Meer info
  2. De Cock en de levende dode

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    ‘De Cock en de levende dode’ is deel 85 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam.Voor de Stopera wordt het lichaam van danser Miki Novikov uit het water van de Amstel gelicht. Het wordt De Cock al snel duidelijk dat hij is vermoord. Meer info
  3. Het lot van koningen

    Mark Stibbe

    Genre: Spannende romans

    1793. Als de terreur zijn schaduw begint af te werpen over Frankrijk steekt Thomas Pryce, de nieuwe pastor van Deal, het Kanaal over om de vermiste ouders van zijn Franse vrouw te vinden. Meer info
  4. Furie van de valk

    Wilbur Smith

    Genre: Spannende romans

    Tijdens de bloedige tijd van de kolonisten bieden de diamantmijnen van Rhodesië velen een kans hun dromen te vervullen. Zouga ziet zijn succes te midden van de mooie natuur en goudvlaktes in het Noorden al voor zich. Meer info
  5. Op het randje van de eeuwigheid

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    ...De storm raasde, bliksemschichten jaagden op me als een troep bloedhonden, de donder brulde tegen me. Toen er licht door de duisternis stroomde, keek ik omhoog door de kletterende regen en zag een muur van vooruitstekende rotsen boven de weg opdoemen, hun lange armen wijzend als beulen...

    Nick Seagrave is een gedesillusioneerd zakenman die op tragische wijze enkelen van zijn geliefden is verloren en zijn eigen gezin verwaarloost. Meer info
  6. Licht door de duisternis

    F. Peretti

    Genre: Spannende romans

    Het begint allemaal in Bacon's Corner, een kleine boerengemeenschap ver van de bewoonde wereld...Een poging tot moord, een persoonsverwisseling - per ongeluk of opgezet? - en een meedogenloze rechtszaak tegen een christelijke school die toch al in de problemen zit. Meer info
  7. Terrorist

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

  8. De Cock en de zwarte weduwe (deel 84)

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    ‘De Cock en de zwarte weduwe’, deel 84 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. De Cock is op Zorgvlied voor de begrafenis van Cor Huidekooper, een vroegere collega. Iedereen, ook de verse weduwe, is verbaasd als er bij het afscheid een jonge vrouw naar voren stapt en als eerste een rode roos op de kist laat vallen. Meer info
  9. Wereld

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

    Het derde en laatste deel in de trilogie over de zoektocht naar het ontstaan van de mensheid, voor de lezers van Michael Crichton, Dan Brown en Lee Child Noord-Marokko. Dokter Kate Warner wist het virus te verslaan dat onvoorstelbaar veel mensenlevens had kunnen kosten, en dacht ook zichzelf te hebben genezen. Meer info

  10. Deadline

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    'Ik kan niet stoppen!'

    Doc drukte Jake bijna plat, toen hij de suburban met een scherpe boog naar rechts draaide. De auto reed dwars door een telefoonpaal en een reclamebord en vloog op een metershoge muur af.
    Ergens tussen het weerklinken van Docs laatste gil en het misselijkmakende geluid van buigend metaal, verloor Jake het bewustzijn. Meer info
  11. Dwaling

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

    'Sommige mensen hebben hem afgebrand. Compleet afgeschreven. Zijn ex-vrouw is een van hen. En deze groep zal hem bepaald niet met open armen ontvangen. Die mensen zullen nooit voor honderd procent van zijn onschuld overtuigd raken. Meer info
  12. In de ban van de ring 2 de twee torens

    J.R.R. Tolkien

    Genre: Spannende romans

    De trilogie In de Ban van de Ring vormt de grondslag voor de moderne fantastische literatuur en wordt dikwijls genoemd als het beste boek van de twintigste eeuw. J.R.R. Meer info
  13. Koud spoor

    Dee Henderson

    Genre: Spannende romans

    Koud spoor' van Dee Henderson is het tweede deel in de serie over cold case detective Evie Blackwell.Evie Blackwell gaat deel uitmaken van een prestigieuze taskforce, en de druk om te presteren is hoog. De taskforce is gericht op het traceren van langdurig vermiste personen. Meer info
  14. Messias van Blauwe Sluis

    Hendrik Jan Korterink

    Genre: Spannende romans

    Een bijzondere tak van criminaliteit is dodelijke godsdienstwaanzin: moordenaars op zwarte kousen. In Nederland zijn er drie van deze zaken geweest waarin de overeenkomsten opmerkelijk zijn en de gevolgen gruwelijk. In februari 1900 vermoordt de boer Mettinus Scherff (de Messias van Blauwe Sluis) zijn knecht Jan Brenkman. Meer info
  15. The Princess and the Goblin

    George MacDonald

    Genre: Populaire romans

  16. Keerzijde

    Michael Connelly

    Genre: Spannende romans

    'De beste thrillerschrijver van allemaal.' Algemeen Dagblad Harry Bosch is de nieuwste privédetective van Californië. Hij maakt geen reclame, heeft geen kantoor, en is zeer kieskeurig. Maar zijn meer dan dertig jaar ervaring bij de LAPD, de Los Angeles Police Department, zegt genoeg. Meer info

  17. Verboden geweld

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

    Fons heft zijn knuppel op. 'Verdwijnen! Nu!' De twee jongens deinzen achteruit, tot buiten zijn bereik, maar ze gaan niet weg. 'Dit is jouw straat niet,' roept een van de twee. Hij is atletisch gebouwd en draagt een zwarte trui. 'Wij hebben hier evenveel rechten als jij.' 'Jullie vernielen mijn tuin!' 'Een paar rottige plantjes,' antwoordt de lange verachtelijk. Meer info
  18. Naderende storm

    Jordan, Robert; Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

    De Naderende Storm is het twaalfde deel van de klassieke fantasy-cyclus Het Rad des Tijds van Robert Jordan. Een epos van maar liefst 14 delen waarmee Jordan miljoenen lezers over de hele wereld heeft weten te bereiken. Meer info
  19. Reisgenoten

    J.R.R. Tolkien

    Genre: Spannende romans

  20. Cock 6 en de dode harlekijn

    A.C. Baantjer

    Genre: Spannende romans

    Een moord, in feite een dubbele moord, gepleegd in een goed bekend staand Amsterdams hotel. Rechercheur De Cock, in een nachtelijk gesprek met de moordenaar, doet alles wat hij kan om te voorkomen dat deze zich aangeeft. Meer info
  21. Komt een vrouw bij de hacker

    Maria Genova

    Genre: Spannende romans

    'Het begon met een rekeningafschrift dat uit mijn brievenbus is gehengeld. Toen is er een bankpasje aangevraagd en daarna is mijn rekening geplunderd. Meer info
  22. Dagboek van een getuige

    Astrid Holleeder

    Genre: Spannende romans

    Na het verpletterende - en megasuccesvolle - boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van een getuige. Waar Judas het verhaal is over de beslissing om te getuigen tegen haar broer Willem Holleeder, gaat Dagboek van een getuige over de consequenties van die ingrijpende beslissing. Meer info

  23. Cock 81 en een duivels dilemma

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    Deel 81 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Het is een grijze, druilerige dag, maar De Cock laat zijn humeur er niet door verpesten. Meer info
  24. Getuige

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

  25. De wolf van Colombes

    Koen Strobbe

    Genre: Spannende romans

    Nadat Laura en Nicolas hun drukke leven in Parijs vaarwel zegden, wordt een oude Provençaalse dokterswoning hun nieuwe droom. Terwijl ze gulzig het herfstige Zuiden ontdekken, worden ze geconfronteerd met de intriges van de plaatselijke bevolking. Meer info
Artikelen 1 tot 25 van 190 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5