De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Spannende romans

Artikelen 1 tot 25 van 194 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. De Cock en de levende dode

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    ‘De Cock en de levende dode’ is deel 85 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam.Voor de Stopera wordt het lichaam van danser Miki Novikov uit het water van de Amstel gelicht. Het wordt De Cock al snel duidelijk dat hij is vermoord. Meer info
  2. De complete Kronieken van Narnia

    C.S. Lewis

    Genre: Spannende romans

    Het boek 'De complete Kronieken van Narnia' van C.S. Lewis is een klassiek fantasyverhaal. Meer info
  3. Furie van de valk

    Wilbur Smith

    Genre: Spannende romans

    Tijdens de bloedige tijd van de kolonisten bieden de diamantmijnen van Rhodesië velen een kans hun dromen te vervullen. Zouga ziet zijn succes te midden van de mooie natuur en goudvlaktes in het Noorden al voor zich. Meer info
  4. Op het randje van de eeuwigheid

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    ...De storm raasde, bliksemschichten jaagden op me als een troep bloedhonden, de donder brulde tegen me. Toen er licht door de duisternis stroomde, keek ik omhoog door de kletterende regen en zag een muur van vooruitstekende rotsen boven de weg opdoemen, hun lange armen wijzend als beulen...

    Nick Seagrave is een gedesillusioneerd zakenman die op tragische wijze enkelen van zijn geliefden is verloren en zijn eigen gezin verwaarloost. Meer info
  5. Licht door de duisternis

    F. Peretti

    Genre: Spannende romans

    Het begint allemaal in Bacon's Corner, een kleine boerengemeenschap ver van de bewoonde wereld...Een poging tot moord, een persoonsverwisseling - per ongeluk of opgezet? - en een meedogenloze rechtszaak tegen een christelijke school die toch al in de problemen zit. Meer info
  6. Nathans erfenis

    D. van den Heuvel

    Genre: Spannende verhalen

    Stephan, een wiskundestudent met weinig geluk in het leven, krijgt een baantje bij Nathan, een oude gevierde schrijver met een oevreprijs in het verschiet. De student moet de handgeschreven manuscripten digitaliseren en ontdekt een merkwaardig gat in Nathans werk: tussen 1947 en 1949 blijkt hij niets te hebben geschreven. Meer info
  7. Vloek van abel frye

    F. Peretti

    Genre: Spannende romans

    Je hoeft niet te proberen hen te herkennen... want zij zijn degenen die je niet kunt vinden. Meer info
  8. Stuart Woods Cd Audio Tre

    Stuart Woods

    Genre: Spannende romans

  9. The Hobbit

    J.R.R. Tolkien

    Genre: Spannende romans

    Bilbo Baggins was a hobbit who wanted to be left alone in quiet comfort. But the wizard Gandalf came along with a band of homeless dwarves. Meer info
  10. The Chronicles Of Narnia

    C.S. Lewis

    Genre: Kinderen & Young Adult

    The Chronicles of Narnia have enchanted millions of readers over the last fifty years and the magical events described in C.S. Lewis's immortal prose have left many a lasting memory for adults and children alike. Meer info
  11. Fall of Lucifer

    Alec, Wendy

    Genre: Spannende romans

    'Three brothers - Gabriel, Michael and Lucifer. Royalty. Archangels. United in devotion to their father and all his works. But when Lucifer learns of their father's latest creation - a new race, fashioned from crude matter and yet made in his image - he is consumed with resentment. Meer info
  12. This Pink Pocket and Purse Notepad with Pen features a contrast top-stitched zinnia and Scripture from Matthew 19:26, artistically debossed into the cover. The pretty notepad cover is constructed of quality man-made material imported from Italy, with the look and feel of real leather (trade name LuxLeather). Meer info
  13. Battlefield Of The Mind Bible

    Bible - AMP

    Genre: Spannende romans

    'The BATTLEFIELD OF THE MIND BIBLE will help readers connect the truths of Joyce Meyer's all-time bestselling book, Battlefield of the Mind, to the Bible, and change their lives by changing their thinking. ' Meer info
  14. A Pale Horse

    Wendy Alec

    Genre: Spannende romans

  15. The Princess and the Goblin

    George MacDonald

    Genre: Populaire romans

    'In the classic story, The Princess and the Goblin by George MacDonald, Princess Irene has discovered a secret winding stairway in her castle which leads to a bewildering labyrinth of unknown passages with closed doors....and more stairs. What lies at the top? And what plot is brewing far below?' Meer info
  16. Het lot van koningen

    Mark Stibbe

    Genre: Spannende romans

    1793. Als de terreur zijn schaduw begint af te werpen over Frankrijk steekt Thomas Pryce, de nieuwe pastor van Deal, het Kanaal over om de vermiste ouders van zijn Franse vrouw te vinden. Meer info
  17. Terrorist

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

  18. De Cock en de zwarte weduwe (deel 84)

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    ‘De Cock en de zwarte weduwe’, deel 84 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. De Cock is op Zorgvlied voor de begrafenis van Cor Huidekooper, een vroegere collega. Iedereen, ook de verse weduwe, is verbaasd als er bij het afscheid een jonge vrouw naar voren stapt en als eerste een rode roos op de kist laat vallen. Meer info
  19. De laatste halte

    Wendy Brokers

    Genre: Spannende romans

    Jonas, Loïs, Naima en Ralph gaan met hun havo 4-klassen op werkweek naar Londen. Ze hebben tot nu toe eigenlijk nooit zoveel met elkaar te maken gehad. Meer info
  20. Wereld

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

    Het derde en laatste deel in de trilogie over de zoektocht naar het ontstaan van de mensheid, voor de lezers van Michael Crichton, Dan Brown en Lee Child Noord-Marokko. Dokter Kate Warner wist het virus te verslaan dat onvoorstelbaar veel mensenlevens had kunnen kosten, en dacht ook zichzelf te hebben genezen. Meer info

  21. Deadline

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    'Ik kan niet stoppen!'

    Doc drukte Jake bijna plat, toen hij de suburban met een scherpe boog naar rechts draaide. De auto reed dwars door een telefoonpaal en een reclamebord en vloog op een metershoge muur af.
    Ergens tussen het weerklinken van Docs laatste gil en het misselijkmakende geluid van buigend metaal, verloor Jake het bewustzijn. Meer info
  22. Dwaling

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

    'Sommige mensen hebben hem afgebrand. Compleet afgeschreven. Zijn ex-vrouw is een van hen. En deze groep zal hem bepaald niet met open armen ontvangen. Die mensen zullen nooit voor honderd procent van zijn onschuld overtuigd raken. Meer info
  23. In de ban van de ring 2 de twee torens

    J.R.R. Tolkien

    Genre: Spannende romans

    De trilogie In de Ban van de Ring vormt de grondslag voor de moderne fantastische literatuur en wordt dikwijls genoemd als het beste boek van de twintigste eeuw. J.R.R. Meer info
  24. Koud spoor

    Dee Henderson

    Genre: Spannende romans

    Koud spoor' van Dee Henderson is het tweede deel in de serie over cold case detective Evie Blackwell.Evie Blackwell gaat deel uitmaken van een prestigieuze taskforce, en de druk om te presteren is hoog. De taskforce is gericht op het traceren van langdurig vermiste personen. Meer info
  25. Messias van Blauwe Sluis

    Hendrik Jan Korterink

    Genre: Spannende romans

    Een bijzondere tak van criminaliteit is dodelijke godsdienstwaanzin: moordenaars op zwarte kousen. In Nederland zijn er drie van deze zaken geweest waarin de overeenkomsten opmerkelijk zijn en de gevolgen gruwelijk. In februari 1900 vermoordt de boer Mettinus Scherff (de Messias van Blauwe Sluis) zijn knecht Jan Brenkman. Meer info
Artikelen 1 tot 25 van 194 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5