De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Spannende romans

Artikelen 1 tot 25 van 154 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. Getuige

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

  2. De wolf van Colombes

    Koen Strobbe

    Genre: Spannende romans

    Nadat Laura en Nicolas hun drukke leven in Parijs vaarwel zegden, wordt een oude Provençaalse dokterswoning hun nieuwe droom. Terwijl ze gulzig het herfstige Zuiden ontdekken, worden ze geconfronteerd met de intriges van de plaatselijke bevolking. Meer info
  3. Vera POD

    Henk Wiesenekker

    Genre: Spannende romans

  4. Cock 80 en de moord op maat

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

  5. Keerzijde

    Michael Connelly

    Genre: Spannende romans

  6. Cock 81 en een duivels dilemma

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

  7. Virus

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

  8. Oorsprong

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

  9. Wereld

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

  10. Op de vlucht

    Terri Blackstock

    Genre: Spannende romans

    In 'Op de vlucht' van Terri Blackstock worden op een plaats delict DNA-sporen gevonden. Maar de grote vraag is: zijn die wel van de moordenaar? Meer info
  11. Vermoorde getuige

    J.D. Robb

    Genre: Spannende romans

  12. Cock 66 en moord in triplo

    A.C. Baantjer

    Genre: Spannende romans

    66 BAANTJER De Cock en moord in triplo In een rode regencape stuift de uiterst aantrekkelijke Arendje van Nijmegen de recherchekamer van bureau Warmoesstraat binnen. Sinds haar echtgenoot met een buurman ging tennissen, is er niets meer van hem vernomen. Meer info
  13. Torens van middernacht

    Jordan, Robert /Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

  14. Licht van weleer

    Jordan, Robert / Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

  15. Zwart water

    Dee Henderson

    Genre: Spannende romans

    'Zwart water' van Dee Henderson is het eerste deel in een serie rond de getalenteerde rechercheur Evie Blackwell, die een nieuw cold cases-team heeft opgezet. Meer info
  16. Dagboek van een getuige

    Astrid Holleeder

    Genre: Spannende romans

  17. Naderende storm

    Jordan, Robert; Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

  18. De complete Kronieken van Narnia

    C.S. Lewis

    Genre: Spannende romans

    Het boek 'De complete Kronieken van Narnia' van C.S. Lewis is een klassiek fantasyverhaal. Meer info
  19. Furie van de valk

    Wilbur Smith

    Genre: Spannende romans

    Tijdens de bloedige tijd van de kolonisten bieden de diamantmijnen van Rhodesië velen een kans hun dromen te vervullen. Zouga ziet zijn succes te midden van de mooie natuur en goudvlaktes in het Noorden al voor zich. Meer info
  20. Eerrover

    Sigmund Brouwer

    Genre: Spannende romans

    Het onbezorgde leven van de tienjarig Jeremiah Prins, zoon van een schoolhoofd in Nederlands-Indië, eindigt in 1942 na de Japanse invasie van het toenmalige Nederlands-Indië. Meer info
  21. Boekenpakket narnia

    C.S. Lewis

    Genre: Spannende romans

  22. Reisgenoten

    J.R.R. Tolkien

    Genre: Spannende romans

  23. Klikspaan

    M.J. Arlidge

    Genre: Spannende romans

    Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in vierentwintig uur, met twee doden en meerdere gewonden als gevolg. Dit moet opzet zijn, en het lijkt erop dat iemand de stad tot de grond toe wil laten afbranden. Meer info
  24. Dubbele dreiging

    J.W. Blijdorp

    Genre: Spannende romans

  25. Ademnood

    Terri Blackstock

    Genre: Spannende romans

    'Ademnood' van Terri Blackstock is een spannende roman over een alleenstaande moeder die een schokkende ontdekking doet over de vader van haar dochter. Holly Cramer houdt de identiteit van de vader van haar baby angstvallig verborgen voor vrienden en familie. Meer info
Artikelen 1 tot 25 van 154 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5