De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Spannende romans

Artikelen 1 tot 25 van 135 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. Vera

    Henk Wiesenekker

    Genre: Spannende romans

  2. Virus

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

  3. Oorsprong

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

  4. Wereld

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

  5. Op de vlucht

    Terri Blackstock

    Genre: Spannende romans

    In 'Op de vlucht' van Terri Blackstock worden op een plaats delict DNA-sporen gevonden. Maar de grote vraag is: zijn die wel van de moordenaar? Meer info
  6. Vermoorde getuige

    J.D. Robb

    Genre: Spannende romans

  7. Cock 66 en moord in triplo

    A.C. Baantjer

    Genre: Spannende romans

    66 BAANTJER De Cock en moord in triplo In een rode regencape stuift de uiterst aantrekkelijke Arendje van Nijmegen de recherchekamer van bureau Warmoesstraat binnen. Sinds haar echtgenoot met een buurman ging tennissen, is er niets meer van hem vernomen. Meer info
  8. Torens van middernacht

    Jordan, Robert /Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

  9. Licht van weleer

    Jordan, Robert / Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

  10. Naderende storm

    Jordan, Robert / Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

  11. Zwart water

    Dee Henderson

    Genre: Spannende romans

  12. Furie van de valk

    Wilbur Smith

    Genre: Spannende romans

    Tijdens de bloedige tijd van de kolonisten bieden de diamantmijnen van Rhodesië velen een kans hun dromen te vervullen. Zouga ziet zijn succes te midden van de mooie natuur en goudvlaktes in het Noorden al voor zich. Meer info
  13. Complete kronieken van narnia

    C.S. Lewis

    Genre: Spannende romans

    Het boek 'De complete Kronieken van Narnia' van C.S. Lewis is een klassiek fantasyverhaal. Meer info
  14. Klikspaan

    M.J. Arlidge

    Genre: Spannende romans

    Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø Inspecteur Helen Grace heeft zoiets nog niet eerder meegemaakt: zes branden in vierentwintig uur, met twee doden en meerdere gewonden als gevolg. Dit moet opzet zijn, en het lijkt erop dat iemand de stad tot de grond toe wil laten afbranden. Meer info
  15. Ademnood

    Terri Blackstock

    Genre: Spannende romans

    'Ademnood' van Terri Blackstock is een spannende roman over een alleenstaande moeder die een schokkende ontdekking doet over de vader van haar dochter. Holly Cramer houdt de identiteit van de vader van haar baby angstvallig verborgen voor vrienden en familie. Meer info
  16. Cock 71 en de onzichtbare moordenaar

    A.C. Baantjer

    Genre: Spannende romans

    De Cock logeert met zijn vrouw een weekend in een Schevenings hotel. In de krant leest hij over de aankoop van een beroemd schilderij door de Staat. Meer info
  17. De kronieken van Narnia Compleet geill uitgave

    C.S. Lewis

    Genre: Spannende romans

    Al meer dan vijftig jaar heeft het land van Narnia miljoenen lezers over de hele wereld in zijn macht. Dit betoverend mooie boek zal velen, zeker ook jonge kinderen aanspreken. Meer info
  18. Uitgekozen

    Ted Dekker

    Genre: Spannende romans

    'En waarom zou Johnis het bevel over een leger moeten krijgen? Hij is pas zestien!' 'Omdat Johnis met zijn hart denkt.' De aarde is in een woestijn veranderd. Meer info
  19. Trouweloos

    Ted Dekker

    Genre: Spannende romans

    'Hebben jullie mijn moeder gehoord? Ze leeft nog. Meer info
  20. Schoolonderzoek

    Maarten Brand

    Genre: Spannende romans

  21. Feestmaal voor kraaien

    George R.R. Martin

    Genre: Spannende romans

    EEN FEESTMAAL VOOR KRAAIEN Met zijn aangrijpende en veelomvattende kronieken over de liefdes, de levens en de ambities van de Starks, de Lannisters en al die andere grote families van de Zeven Koninkrijken, ondergebracht in de boeken van Het Lied van IJs en Vuur, schept George R.R. Martin een meesterwerk waarmee hij wereldwijd een miljoenenpubliek aan zich weet te binden. Meer info
  22. Hongerspelen

    Suzanne Collins

    Genre: Spannende romans

    Prachtige nieuwe editie van deel één van Suzanne Collins' successerie De Hongerspelen voor een spotprijs. Katniss Everdeen woont met haar moeder en haar zusje in het 12e en armste district van Panem. Meer info
  23. Vergelding

    P.L. Gaus

    Genre: Spannende romans

    Davis Hawkins valt de moordenaar van zijn dochter in de gevangenis aan. Wanneer David vervolgens spoorloos verdwijnt, komen de sheriff, professor en dominee in het onderzoek tegenover elkaar te staan. Meer info
  24. Kloof

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    Een reis die hij wel m Meer info
  25. Laatste gezicht

    R. van den Berg

    Genre: Spannende romans

    'Ze krijste niet en ze schoot niet als een roofkat op haar prooi af. De tengere jonge vrouw naderde de psychiater langzaam, zwijgend. Meer info
Artikelen 1 tot 25 van 135 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5