De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Spannende romans

Artikelen 1 tot 25 van 167 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. Koud spoor

    Dee Henderson

    Genre: Spannende romans

    Koud spoor' van Dee Henderson is het tweede deel in de serie over cold case detective Evie Blackwell.Evie Blackwell gaat deel uitmaken van een prestigieuze taskforce, en de druk om te presteren is hoog. De taskforce is gericht op het traceren van langdurig vermiste personen. Meer info
  2. Deadline

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    'Ik kan niet stoppen!'

    Doc drukte Jake bijna plat, toen hij de suburban met een scherpe boog naar rechts draaide. De auto reed dwars door een telefoonpaal en een reclamebord en vloog op een metershoge muur af.
    Ergens tussen het weerklinken van Docs laatste gil en het misselijkmakende geluid van buigend metaal, verloor Jake het bewustzijn. Meer info
  3. Kloof

    R. Alcorn

    Genre: Spannende romans

    Een reis die hij wel m Meer info
  4. Eed

    F. Peretti

    Genre: Spannende romans

    In Hyde River, een oud, afgelegen mijnstadje in de Pacific Northwest, is iets sinisters aan het werk. Iets boosaardigs. Meer info
  5. Messias van Blauwe Sluis

    Hendrik Jan Korterink

    Genre: Spannende romans

    Een bijzondere tak van criminaliteit is dodelijke godsdienstwaanzin: moordenaars op zwarte kousen. In Nederland zijn er drie van deze zaken geweest waarin de overeenkomsten opmerkelijk zijn en de gevolgen gruwelijk. In februari 1900 vermoordt de boer Mettinus Scherff (de Messias van Blauwe Sluis) zijn knecht Jan Brenkman. Meer info
  6. Cock 81 en een duivels dilemma

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    Deel 81 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Het is een grijze, druilerige dag, maar De Cock laat zijn humeur er niet door verpesten. Meer info
  7. Getuige

    Sjoerd Veenman

    Genre: Spannende romans

  8. De wolf van Colombes

    Koen Strobbe

    Genre: Spannende romans

    Nadat Laura en Nicolas hun drukke leven in Parijs vaarwel zegden, wordt een oude Provençaalse dokterswoning hun nieuwe droom. Terwijl ze gulzig het herfstige Zuiden ontdekken, worden ze geconfronteerd met de intriges van de plaatselijke bevolking. Meer info
  9. Zwart water

    Dee Henderson

    Genre: Spannende romans

    'Zwart water' van Dee Henderson is het eerste deel in een serie rond de getalenteerde rechercheur Evie Blackwell, die een nieuw cold cases-team heeft opgezet. Meer info
  10. Vera POD

    Henk Wiesenekker

    Genre: Spannende romans

    Adrian heeft een rondreis door Israël en Jordanië geboekt. Maar wat een fantastische reis zou moeten worden, ontaardt in een strijd tussen duistere machten en de mens Adrian. Deze strijd blijkt slechts de opmaat voor de strijd tussen Goed en Kwaad: de Strijd der Giganten. Meer info
  11. Onvindbaar

    Terri Blackstock

    Genre: Spannende romans

    'Onvindbaar' van Terri Blackstock gaat verder bij de cliffhanger waarmee 'Op de vlucht' eindigde: rechercheur Dylan heeft Casey laten gaan toen de politie op het punt stond haar te arresteren. Ze heeft geen idee waarom, maar wat ze wel weet is dat ze zich weer onvindbaar moet maken. Nieuwe naam, nieuwe look, nieuwe stad, nieuwe baan. Maar dat is niet genoeg om zichzelf gerust te stellen. De moordenaar van Brent moet achter de tralies komen en zij is de enige die daarvoor kan zorgen. Ze wil Dylan wel vertrouwen, maar durft ze dat ook? Als haar zus Hannah ook bij de zaak betrokken raakt, moet Casey in actie komen. Voor Hannah heeft ze alles over, zelfs een levenslange gevangenisstraf. Zou het haar zus helpen als ze zichzelf aang Meer info
  12. Cock 80 en de moord op maat

    Baantjer

    Genre: Spannende romans

    Deel 80 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam. Terwijl er een waterig voorjaarszonnetje op het Museumplein in Amsterdam schijnt, wordt tijdens een blinde auditie in Het Concertgebouw celliste Julia de Ruyter vermoord. Meer info
  13. Keerzijde

    Michael Connelly

    Genre: Spannende romans

    'De beste thrillerschrijver van allemaal.' Algemeen Dagblad Harry Bosch is de nieuwste privédetective van Californië. Hij maakt geen reclame, heeft geen kantoor, en is zeer kieskeurig. Maar zijn meer dan dertig jaar ervaring bij de LAPD, de Los Angeles Police Department, zegt genoeg. Meer info

  14. Virus

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

    Het tweede deel in de waanzinnige zoektocht naar het ontstaan van de mensheid, voor de lezers van Lee Child (en Preston & Child) Dokter Kate Warner komt in Marbella tot de gruwelijke conclusie dat de mensheid op het punt van uitsterven staat. Een virus slaat ongekend hard om zich heen. Bijna een miljard mensen zijn er al aan overleden. De laatste hoop is gevestigd op een geneesmiddel. Alleen Kate heeft de sleutel om dit virus het hoofd te bieden. Op Malta wordt een stenen sarcofaag ontdekt uit een prehistorische tijd. Deze schat van Atlantis kan de mensheid redden. Of de ondergang betekenen... Lezersreacties op Amazon.com en Goodreads.com 'Waanzinnig vervolg!' ∗∗∗∗∗ 'Net zo goed als het eerste deel - misschien wel beter...' ∗∗∗∗∗ 'Niet weg te leggen. Meer info

  15. Oorsprong

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

    70.000 jaar geleden stierf de mensheid bijna uit. De mens overleefde, maar niemand weet hoe. Tot nu toe... Vlak bij de kust van Antarctica wordt een mysterieus bouwwerk ontdekt in een ijsberg. Erfelijkheidswetenschapper Kate Warner denkt een ongelofelijke doorbraak in haar onderzoek te hebben bereikt. Maar haar ontdekking is veel gevaarlijker, voor haar en voor het hele menselijke ras. Haar werk zou de sleutel kunnen zijn tot de volgende fase in de menselijke evolutie - in verkeerde handen zou het het einde van de mensheid kunnen betekenen. Als geheim agent David Vale een levensgevaarlijke gecodeerde boodschap weet te ontcijferen, riskeert hij alles om in contact te komen met de enige persoon die hem kan helpen: Kate Warner. Meer info

  16. Wereld

    A.G. Riddle

    Genre: Spannende romans

    Het derde en laatste deel in de trilogie over de zoektocht naar het ontstaan van de mensheid, voor de lezers van Michael Crichton, Dan Brown en Lee Child Noord-Marokko. Dokter Kate Warner wist het virus te verslaan dat onvoorstelbaar veel mensenlevens had kunnen kosten, en dacht ook zichzelf te hebben genezen. Meer info

  17. Vermoorde getuige

    J.D. Robb

    Genre: Spannende romans

    Meer dan 100.000 verkochte boeken in Nederland en Vlaanderen Roarke, de man van politieagente Eve Dallas, produceert een nieuwe vertolking van een van Agatha Christies korte verhalen. Tijdens de première blijkt het toneelmes waarmee de hoofdpersoon wordt vermoord te zijn vervangen door een echt mes. Meer info

  18. Torens van middernacht

    Jordan, Robert /Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

    De Torens van Middernacht is het dertiende deel van de klassieke fantasy-cyclus Het Rad des Tijds van Robert Jordan. Een epos van maar liefst 14 delen waarmee Jordan miljoenen lezers over de hele wereld heeft weten te bereiken. Meer info
  19. Licht van weleer

    Jordan, Robert / Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

    Het Licht van Weleer is het veertiende deel van de klassieke fantasy-cyclus Het Rad des Tijds van Robert Jordan. Een epos van maar liefst 14 delen waarmee Jordan miljoenen lezers over de hele wereld heeft weten te bereiken. Meer info
  20. Cock 66 en moord in triplo

    A.C. Baantjer

    Genre: Spannende romans

    66 BAANTJER De Cock en moord in triplo In een rode regencape stuift de uiterst aantrekkelijke Arendje van Nijmegen de recherchekamer van bureau Warmoesstraat binnen. Sinds haar echtgenoot met een buurman ging tennissen, is er niets meer van hem vernomen. Meer info
  21. Dagboek van een getuige

    Astrid Holleeder

    Genre: Spannende romans

    Na het verpletterende - en megasuccesvolle - boek Judas, komt Astrid Holleeder nu met een verrassend intieme opvolger: Dagboek van een getuige. Waar Judas het verhaal is over de beslissing om te getuigen tegen haar broer Willem Holleeder, gaat Dagboek van een getuige over de consequenties van die ingrijpende beslissing. Meer info

  22. Naderende storm

    Jordan, Robert; Sanderson, Brandon

    Genre: Spannende romans

    De Naderende Storm is het twaalfde deel van de klassieke fantasy-cyclus Het Rad des Tijds van Robert Jordan. Een epos van maar liefst 14 delen waarmee Jordan miljoenen lezers over de hele wereld heeft weten te bereiken. Meer info
  23. De complete Kronieken van Narnia

    C.S. Lewis

    Genre: Spannende romans

    Het boek 'De complete Kronieken van Narnia' van C.S. Lewis is een klassiek fantasyverhaal. Meer info
  24. Geliefde illusie

    Nora Roberts

    Genre: Spannende romans

    Zijn geheimen kunnen alles vernietigen wat haar lief is' Meer info
  25. Op de vlucht

    Terri Blackstock

    Genre: Spannende romans

    In 'Op de vlucht' van Terri Blackstock worden op een plaats delict DNA-sporen gevonden. Maar de grote vraag is: zijn die wel van de moordenaar? Meer info
Artikelen 1 tot 25 van 167 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5