De grootste christelijke webwinkel van Nederland

front

  • front

Twee broers uit Auschwitz
Malka Adler

Medium: Epub met watermerk | Artikelnummer: 9789023960102

Genre: Literaire romans

Verschijningsdatum: 26 augustus 2020

In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma.

Hongarije, 1944. De broertjes Dov en Yitzhak wonen in een klein dorp in de bergen, afgesloten van de wereld en de oorlog die daar woedt.
€ 9,99
  • Let op: Dit is een digitaal product: Epub met watermerk. De koop van een digitaal product kan niet ongedaan gemaakt worden.

Leesfragment voor 'Twee broers uit Auschwitz' van Malka Adler

Productbeschrijving voor 'Twee broers uit Auschwitz' van Malka Adler

In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma.



Hongarije, 1944. De broertjes Dov en Yitzhak wonen in een klein dorp in de bergen, afgesloten van de wereld en de oorlog die daar woedt. Maar op een dag stormen de nazi’s het dorp binnen. De Joodse bewoners krijgen een uur de tijd, voordat de trein naar Auschwitz vertrekt. Zes decennia later verbreken de broers vanuit de veiligheid van hun woonkamer in Israël eindelijk de stilte. Met hun oude buurmeisje Malka praten ze voor het eerst over hun rauwe herinneringen aan de verschrikkingen – opdat het nooit vergeten zal worden.



'Dit boek is hard. Het is pijnlijk. Het schreeuwt het uit. Het is ondraaglijk. Maar het is absoluut noodzakelijk, we moeten dit lezen.' – Leah Roditi, At Magazine

Extra informatie voor 'Twee broers uit Auschwitz' van Malka Adler

Genre Literaire romans
Artikelnummer 9789023960102
Leverancier CB
Uitgever VBK Media
Druk 1
NUR 302
Taal Nederlands
Uitvoering epub met watermerk

Productreviews voor 'Twee broers uit Auschwitz' van Malka Adler

Schrijf uw eigen review over 'Twee broers uit Auschwitz':

Eigen tags voor 'Twee broers uit Auschwitz' van Malka Adler

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.