De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Nieuwste boeken

De nieuwste boeken.

Artikelen 1 tot 13 van 13 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
  1. Dat beloof ik

    Tamera Alexander

    Genre: Moederdag

    Eerste deel van een prachtige nieuwe serie historische romans Wat kan een vrouw – slechts een gouvernante – doen tegen de gesel van de slavernij? Na de slag bij Franklin, Tennessee, op 30 november 1864, wordt Carnton House aangewezen als een veldhospitaal voor de zuidelijke troepen. Meer info
  2. Koorden van liefde

    Marianne Grandia

    Genre: Moederdag

    ‘Koorden van liefde’ van Marianne Grandia is een hartroerende roman over schuld, en over hoe God nooit loslaat. Onafhankelijkheid, een mooie carrière en een luxe appartement in een bruisende stad vol vrienden. Eva had het allemaal voor elkaar. Meer info
  3. Twee broers uit Auschwitz

    Malka Adler

    Genre: Literaire romans

    In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma. Hongarije, 1944. De broertjes Dov en Yitzhak wonen in een klein dorp in de bergen, afgesloten van de wereld en de oorlog die daar woedt. Meer info
  4. Vlucht uit Parijs

    Mario Escobar

    Genre: Literaire romans

    ‘Vlucht uit Parijs’ van de internationale bestsellerauteur Mario Escobar is het verhaal van twee moedige Joodse kinderen, op de vlucht voor het naziregime in Frankrijk. Augustus, 1942. De Joodse broertjes Jacob en Moses Stein logeren bij hun tante in Parijs op het moment dat er een razzia plaatsvindt. Meer info
  5. Als ik jou was

    Lynn Austin

    Genre: Literaire romans

    Lynn Austin vertelt in ‘Als ik jou was’ het verhaal van de vriendinnen Audrey en Eve. Het is 1940 en hun vriendschap wordt getypeerd door een enorm klassenverschil: op het Britse landgoed Wellingford Hall werkt de moeder van Eve als kamenierster voor de moeder van Audrey. Meer info
  6. Bijbel (HSV) met Psalmen

    Genre: Bijbels

    In het jubileumjaar van de Herziene Statenvertaling verschijnt een zeer bijzondere limited edition in het formaat 10x15 cm: een exclusief ontwerp (de cover blijft nog even geheim...) en diverse extra's! Deze Bijbel is slechts beperkt verkrijgbaar. Meer info
  7. De engelen van Elisabeth

    Els Florijn

    Genre: Literaire romans

    In ‘De engelen van Elisabeth’ geeft Els Florijn een inkijkje in de harde en ongenadige wereld binnen de muren van een gesticht, waar hoofdpersoon Elisabeth de Lange tegen wil en dank leert te overleven. Dordrecht, 1890. Elisabeth de Lange, drieëntwintig jaar oud, wordt verdacht van de moord op twee van haar kinderen. Meer info
  8. De jongen, de mol, de vos en het paard

    Charlie Mackesy

    Genre: Nieuwe boeken

    ‘Wat wil jij worden als je groot bent?’ vroeg de mol. ‘Lief,’ zei de jongen. Meer info
  9. Flirt

    Lisette van de Heg

    Genre: Literaire romans

    Waarom gaat iemand vreemd? Begrijp jij niet waarom mensen vreemdgaan of denk je dat het jou nooit overkomt? De roman 'Flirt' geeft begrip, en vooral: hoop! Meer info
  10. Huis aan de Handelskade

    Ria Borkent

    Genre: Literaire romans

    Huis aan de Handelskade van Ria Borkent is een roman over Sophie, die na de dood van haar man terugkeert naar Nederland en een nieuwbouwappartement betrekt. De bewoners kiezen haar als voorzitter van de Vereniging van Eigenaren. Meer info
  11. Liefdevol in gesprek

    Paul Waterval

    Genre: Geloofsopbouw

    Er zit enorme kracht in woorden. Met woorden kun je iemand bemoedigen en steun geven, maar ook beschadigen en breken. Onze communicatie in woorden en zinnen doet ertoe. Jezus had mensen niet alleen door zijn daden maar ook met zijn woorden volmaakt lief. Een van de meest fascinerende conversaties die Hij had tijdens zijn leven op aarde, was zijn gesprek met de Samaritaanse vrouw (Joh. 4). Naar aanleiding van dit gesprek bespreekt Paul Waterval zeven lessen die laten zien wat liefdevol communiceren is en hoe we meer op Jezus kunnen lijken. Liefdevol in gesprek is een compacte en praktische bijbelstudie voor individuen, groepen en kerken die graag willen groeien in het liefhebben met woorden. Inclusief verwerkingsvragen. Paul Waterval is predikant in de Gereformeerde kerk (vrijgemaakt) in Harderwijk. Meer info
  12. Gods Woord is één!

    Jacob Keegstra

    Genre: Bijbelwetenschappen

    Zoals God de Schepper is van hemel en aarde, is ook ZijnWoord één grote schepping. Dit boek wil de compositieen de schoonheid van Gods Woord laten zien. Meer info
  13. De eerste krokus

    Laila Ibrahim

    Genre: Romans

    ‘De eerste krokus’ van Laila Ibrahim is een meeslepende roman over slavernij en moederschap in de negentiende eeuw. Als Lisbeth geboren wordt bij rijke plantageeigenaren, wordt slavin Mattie weggehaald bij haar eigen baby om het meisje te voeden en te verzorgen. Meer info
Artikelen 1 tot 13 van 13 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren