De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Lot en lu in de winter

Lot en lu in de winter
C. van den End

Medium: Boek | Artikelnummer: 9789055518258

Genre: Kinderen & Jeugd

Verschijningsdatum: 25 oktober 2015

Lot ligt in bed
Ze kijkt uit het raam
Daar valt iets
Het is sneeuw
Dat is fijn

Lot gaat naar school
Juf vertelt
Nog vijf keer naar school
Dan is het kerstfeest
In de kerk
€ 6,90
  • Gratis verzending vanaf € 20!
  • 30 dagen bedenktijd
  • 100% garantie
  • Korting bij grotere aantallen
In winkelwagen

Nu besteld, woensdag in huis.

Productbeschrijving voor 'Lot en lu in de winter' van C. van den End

Lot ligt in bed
Ze kijkt uit het raam
Daar valt iets
Het is sneeuw
Dat is fijn

Lot gaat naar school
Juf vertelt
Nog vijf keer naar school
Dan is het kerstfeest
In de kerk

Extra informatie voor 'Lot en lu in de winter' van C. van den End

Genre Kinderen & Jeugd
Artikelnummer 9789055518258
Leverancier CBC
NUR 200
Taal Nederlands
Uitvoering Boek

Productreviews voor 'Lot en lu in de winter' van C. van den End

Schrijf uw eigen review over 'Lot en lu in de winter':

Eigen tags voor 'Lot en lu in de winter' van C. van den End

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.