De grootste christelijke webwinkel van Nederland

Lang leve de liefde

  • back

Lang leve de liefde
Jill Mansell

Medium: Boek | Artikelnummer: 9789024577491

Genre: Populaire romans

Verschijningsdatum: 19 april 2018

Lang leve de liefde van Jill Mansell is een heerlijk romantisch verhaal vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was.
€ 10,00
  • Gratis verzending vanaf € 20!
  • 30 dagen bedenktijd
  • 100% garantie
  • Korting bij grotere aantallen
In winkelwagen

Voor 23 uur besteld? dinsdag in huis!

Leesfragment voor 'Lang leve de liefde' van Jill Mansell

Productbeschrijving voor 'Lang leve de liefde' van Jill Mansell

Lang leve de liefde van Jill Mansell is een heerlijk romantisch verhaal vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde. Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?

Extra informatie voor 'Lang leve de liefde' van Jill Mansell

Genre Populaire romans
Artikelnummer 9789024577491
Leverancier CB
Uitgever Luitingh-Sijthoff
Druk 6
NUR 0
Bladzijdes 336
Taal Nederlands
Uitvoering Boek
Hoogte 210 mm
Breedte 135 mm
Dikte 29 mm
Gewicht 396 gram

Productreviews voor 'Lang leve de liefde' van Jill Mansell

Schrijf uw eigen review over 'Lang leve de liefde':

Eigen tags voor 'Lang leve de liefde' van Jill Mansell

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.