De grootste christelijke webwinkel van Nederland

front

  • front
  • back

Familie op de vlucht
Diney Costeloe

Medium: Boek | Artikelnummer: 9789026154157

Genre: Literaire romans

Verschijningsdatum: 1 december 2020

Familie op de vlucht is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam.
Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt.
€ 12,99
  • Gratis verzending vanaf € 20!
  • 30 dagen bedenktijd
  • 100% garantie
  • Korting bij grotere aantallen
In winkelwagen

Voor 21 uur besteld? zaterdag in huis!

Leesfragment voor 'Familie op de vlucht' van Diney Costeloe

Productbeschrijving voor 'Familie op de vlucht' van Diney Costeloe

Familie op de vlucht is opnieuw een hartverscheurend verhaal van Diney Costeloe, de bestsellerauteur van De verloren kinderen en Het meisje zonder naam.


Duitsland, 1937. Naarmate de nazi’s het land verder in hun greep krijgen, wordt Joden het leven steeds moeilijker gemaakt. Er komen wetten die hun verbieden op bepaalde plekken te komen, niet-Joden in dienst te nemen, en bepaalde beroepen uit te oefenen. Ruth en Kurt moeten toekijken hoe hun vier kinderen, Laura, Inge en de tweeling Peter en Hans, getreiterd en vernederd worden.

Als Kurt wordt opgepakt en hun winkel in brand wordt gestoken, ziet Ruth geen andere mogelijkheid dan met de kinderen aan de hand te vluchten. Maar waar kunnen ze heen, waar zijn ze nog veilig? Wat volgt is een wanhopige zwerftocht door een land waarin helden en verraders er precies hetzelfde uitzien…


‘Spannend en invoelend. Emotionele rollercoaster die je bij de keel grijpt.’ Hebban.nl





‘Spannend, met actie op iedere bladzijde. Een ode aan de mens in opstand tegen grof onrecht.’ NBD Biblion





Een hartverscheurende en meeslepende roman voor fans van Lucinda Riley, Santa Montefiore en Sarah Lark.

Extra informatie voor 'Familie op de vlucht' van Diney Costeloe

Genre Literaire romans
Artikelnummer 9789026154157
Leverancier CB
Uitgever VBK Media
Druk 5
NUR 302
Bladzijdes 368
Taal Nederlands
Uitvoering Boek
Hoogte 201 mm
Breedte 125 mm
Dikte 28 mm

Productreviews voor 'Familie op de vlucht' van Diney Costeloe

Schrijf uw eigen review over 'Familie op de vlucht':

Eigen tags voor 'Familie op de vlucht' van Diney Costeloe

Gebruik spaties om tags te scheiden. Gebruik enkele aanhalingstekens (‘) voor woordgroepen.