De grootste christelijke webwinkel van Nederland

E-book downloads

Om makkelijk te zoeken op de titel of auteur/artiest van een download kunt u het beste bovenaan deze pagina gebruik maken van de zoekbalk en daarin de optie 'digitaal' selecteren. U kunt alle producten direct na aankoop 24-uur lang downloaden vanuit uw account.
Artikelen 1 tot 25 van 1059 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  1. Ja zeggen en ja doen

    Rolf Robbe

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    Nadat belijdeniscatechisanten ‘ja’ hebben gezegd op de vraag of ze Jezus willen volgen, moeten ze verder. Hoe geven ze vorm aan een leven dichtbij Jezus? Meer info
  2. Kruis en munt

    Paul van Geest

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    Paul van Geest en Lans Bovenberg laten in ‘Kruis en munt’ zien dat de economie vandaag de dag dringend behoefte heeft aan bezinning. De mens is niet uitsluitend homo economicus, maar veel meer dan dat. Meer info
  3. De lezende analfabeet

    Stephan de Jong

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In de verhalenbundel ‘De lezende profeet’ heeft predikant en verhalenverteller Stephan de Jong de 70 mooiste wonderverhalen uit de christelijke traditie bijeengebracht. Afgezien van de vraag of ze wel of niet gebeurd zijn, zijn ze prachtig door hem ‘herverteld’. Meer info
  4. Van Jeruzalem tot Jaffa

    Piet van Midden

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    Reizen door Israël is een reis naar de tijd van de Bijbel, elke vierkante kilometer heeft hier geschiedenis. Dit meditatieve reisboek Van Jeruzalem tot Jaffa neemt u mee, de bijbelse verhalen binnen. Piet van Midden neemt twintig bijbelse plaatsen onder de loep. Meer info
  5. God lééft

    A. van de Beek

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    Theoloog Bram van de Beek belicht in ‘God lééft’ de allermoeilijkst te begrijpen teksten uit de Bijbel. De gedachte hierbij is dat God niet past in ons systeem en zijn mensen evenmin. Meer info
  6. Hoe houd je het geloof fris?

    Mark de Jager

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In ‘Hoe houd je het geloof fris?’ debatteren 14 jonge en (iets) oudere theologen over de kunst van geloven. In tweetallen introduceren ze een tekst uit de theologische traditie, die iets zegt over spirituele vorming. Meer info
  7. Dit geloof ik

    Willem J. Ouweneel

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In Dit geloof ik legt Willem J. Ouweneel kort en krachtig uit wat de kern en de blijvende waarde is van het christelijk geloof. Meer info
  8. Hooggevoelig, wat nu?

    Mirjam Bogerd

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    De eerste keer dat iemand tegen Mirjam Bogerd zei dat ze misschien hoogsensitief was, verwierp ze dat volledig. Het had voor haar zo'n negatieve bijklank dat ze er niks van wilde weten. Meer info
  9. Van regenwoud tot bergtop

    Jan W. Klijn

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In Van regenwoud tot bergtop beschrijft Jan W. Klijn bijzondere en persoonlijke reisverhalen van een echte avonturier. Meer info
  10. Kerkgeschiedenis voor iedereen

    Almatine Leene

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    ­Kerkgeschiedenis voor iedereen van Jan van de Kamp en Almatine Leene biedt een beknopt overzicht van de geschiedenis van de christelijke kerk, beginnend bij de Vroege kerk en eindigend in de 21e eeuw. Daarbij ligt de nadruk op de lijnen die de Nederlandse kerkgeschiedenis bepaalden. Kerkgeschiedenis lijkt misschien saai, maar het tegendeel is waar. Meer info
  11. Vertrouwen

    Elsbeth Gruteke

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In de PUUR! Geloof-reeks brengt Elsbeth Gruteke een nieuw deel over vertrouwen op basis van een hervertelling van de brief aan de Filippenzen. Meer info
  12. Liefde van mijn leven

    Gerald Troost

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In 'Liefde van mijn leven' zijn Gerald en Nelinda Troost openhartiger dan ooit over misschien wel het belangrijkste onderdeel van het leven: de liefde. Gerald en Nelinda Troost zijn meer dan geliefden: ze zijn levenspartners. Meer info
  13. Op weg naar de hemel

    Henk Binnendijk

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In zijn nieuwe boek met Bijbelstudies ‘Op weg naar de hemel’ wijst Henk Binnendijk de weg naar de hemel aan de hand van een bijzonder beeld uit het Oude Testament: de tabernakel. De tabernakel toont ons wie God is en hoe groot Gods plan met een mensenleven is. Meer info
  14. De kerk is fantastisch!

    Rik Torfs

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    De beschrijving van de kerk die Rik Torfs in ‘De kerk is fantastisch’ geeft, is niet altijd mooi. Vaak wel. Meer info
  15. De toekomst die groter is dan het verleden

    Samuel Wells

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In zijn nieuwe boek De toekomst die groter is dan het verleden tekent Samuel Wells een nieuwe weg voor de kerk. Volgens Wells draait het christendom niet zozeer om zonde en vergeving, maar om bevrijd te worden van isolatie en eenzaamheid. Meer info
  16. Twee broers uit Auschwitz

    Malka Adler

    Genre: Literaire romans

    Epub met watermerk
    In Twee broers uit Auschwitz vertelt Malka Adler het waargebeurde verhaal van twee broers die de holocaust overleefden, geschikt voor lezers van Eindstation Auschwitz, De keuze en Mijn naam is Selma. Hongarije, 1944. De broertjes Dov en Yitzhak wonen in een klein dorp in de bergen, afgesloten van de wereld en de oorlog die daar woedt. Meer info
  17. Spiritueel Bijbellezen

    Richard Rohr

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In Spiritueel Bijbelezen legt Richard Rohr uit hoe je de Bijbel kunt lezen op een heilzame en spirituele manier. Voorbeelden van slecht Bijbelgebruik zijn er helaas ook. Meer info
  18. Gebeden voor lichte en donkere dagen

    Diverse auteurs

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    In Gebeden voor lichte en donkere dagen vindt de lezer bronnen van inspiratie en bemoediging voor zijn tocht door het leven. De 300 gebeden zijn vindbaar op thema: aanbidding, angst, bij ziekte, dankbaarheid, naderende dood, stress, stilte, twijfel, angst, wanhoop, onrecht, bezorgdheid enz. Meer info
  19. De wezenmoeder

    Ellen Marie Wiseman

    Genre: Literaire romans

    Epub met watermerk
    Ellen Marie Wiseman neemt de lezer in ‘De wezenmoeder’ mee naar het Philadelphia van 1918, waar de Spaanse Griep zich razendsnel verspreidt. De dertienjarige Pia moet in haar eentje voor haar babybroertjes zorgen. Meer info
  20. Schepping en val

    Dietrich Bonhoeffer

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    Het boek Schepping en val van Dietrich Bonhoeffer verschijnt voor het eerst in een Nederlandse vertaling. Het is 75 jaar geleden dat Dietrich Bonhoeffer werd vermoord door het naziregime. Meer info
  21. Een ongrijpbare melodie

    Roseanna M. White

    Genre: Romans

    Epub met watermerk
    Deel 2 in de serie Schaduwen over Engeland KAN ZE HAAR PIJN OVERWINNEN, TWEE FAMILIES REDDEN EN LIEFDE DOEN TRIOMFEREN? Willa Forsythe is een virtuoze violiste maar ook een uitstekende dievegge, wat haar aan het begin van de Eerste Wereldoorlog de ideale persoon maakt voor een belangrijke opdracht- een heel belangrijke geheime code stelen van een beroemde violist die op dat moment in Wales verblijft. Meer info
  22. Een reis langs de mysteriën

    Jacob Slavenburg

    Genre: E-book downloads

    Epub met drm
    Er loopt een gouden draad door de mensheidsgeschiedenis. Op de 'reis langs de mysteriën' neemt Jacob Slavenburg de lezer mee naar een deels verborgen geschiedenis die vaak in het geheim werd doorgegeven van ingewijde tot ingewijde. Meer info
  23. Op de vleugels van toewijding

    Roseanna M. White

    Genre: Romans

    Epub met watermerk
    Deel 2 in de serie De codekrakers Tegen elke waarschuwing in wordt ze steeds dichter naar de man die bekendstaat als 'Black Heart' getrokken Heel Engeland denkt dat majoor Phillip Camden een monster is - een man die opzettelijk de dood van zijn squadron heeft veroorzaakt. Maar hij zou die bewuste dag liever met zijn mannen zijn gestorven dan dat hij was aangeworven bij de afdeling Codekrakers van de Admiraliteit. Meer info
  24. Daniël en Esther

    Max Lucado

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    Lessen voor het leven is een serie bijbelstudies van Max Lucado, waarin de auteur telkens in twaalf hoofdstukken een bijbelboek uit het Oude Testament uitdiept. Daniël en Esther, het vierde deel in deze serie, gaat over twee gelovige Joden, die hun Heer dienen in een heidense omgeving. Meer info
  25. Ezra en Nehemia

    Max Lucado

    Genre: E-book downloads

    Epub met watermerk
    Lessen voor het leven is een serie bijbelstudies van Max Lucado, waarin de auteur telkens in twaalf hoofdstukken een bijbelboek uit het Oude Testament uitdiept. Ezra & Nehemia, het derde deel in deze serie, gaat over de wederopbouw van Jeruzalem en de dienst aan God. Meer info
Artikelen 1 tot 25 van 1059 in totaal

Lijst  Foto-tabel 

Van laag naar hoog sorteren
Pagina:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5