Heb je ooit het gevoel gehad dat je niet goed genoeg was in Gods ogen?
Men zegt dat we
Een goed christen moeten zijn.
Een liefhebbende echtgenoot(ote).
Een zorgzame en betrokken vader of moeder.
Actief moeten zijn in onze omgeving en maatschappij.
... en ga zo maar door.
Krijgen we dat ooit voor elkaar? Zijn we wel goed genoeg? Hebben we het gevoel dat we het nooit zullen maken in het leven, tenzij we een superheld zijn met superheldenkrachten?
Genade zet al deze eisen die de cultuur en maatschappij aan ons stelt op z¹n kop. God geeft ons bij onze redding een cadeau. Het is een cadeau dat er voor zorgt dat we voldoen aan Gods norm van perfectie. Hij is blij met ons. We hoeven ons niet langer in te spannen om onszelf te bewijzen, om daarna alleen maar weg te zakken in frustratie en mislukking. Nu mogen we leven vanuit genade. Genade geeft ons een nieuw leven van vertrouwen en vrede.
De dood van de superheld duikt dieper in deze dilemma`s en geeft praktische oplossingen om je denken te veranderen en aan te passen aan de realiteit van Gods Waarheid.